Zhuoan'daki misyonumuz, yangının hasar görmesini önlemek ya da önlemek için, alev geciktirici kaplamaya yönelik küresel talebin karşılanmasıyla endüstrinin korunmasına öncülük etmektir!

Ana sayfa

Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Şeffaf Intumescent Kaplama satış için
iyi kalite Şeffaf Intumescent Kaplama satış için
Bu ürünü yangın kodunu karşılamak için kullandık. Teknik destek mükemmeldi, uygun kuru değirmen kalınlığını belirlememize yardımcı oldu

—— WiseBob

İç çelik, ahşap için çevre dostu şişen boya ... Hızlı kargo.A mutlu alışveriş

—— yeşil

Ben sohbet şimdi

Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd. Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd. Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd. Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd. Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd.
Recipient Exhibition hall R&D Center Factory Our team

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ZHUOAN
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10,000,000-15,000,000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%
Main products:: Flame retardant, Fire resistance coating
Certifications:: ISO9001,REACH, RoHS,MSDS
Patents:: Utility models of Electrically heated cold and hot cylinder, Utility models of a new Grinding Fire C

+ 2009 yılında kurulan, biz profesyonel bir yangın geciktirici malzeme üreticisi konum. Şimdiye kadar, Çin Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmeleri'nin belgelendirilmesiyle, ülke ve endüstri standartlarının çizilmesinde şef üyesi olduk, ayrıca yangın geciktirici hattının Ar-Ge'sinde Fudan Üniversitesi ile önemli bir işbirliği gerçekleştirdik. 20'den fazla patentle, önemli bilimsel araştırmaları ve ihracatı sağlamak için sürekli Ar-Ge girişini sürdürün. Vizyonumuz yangın hasarını azaltmak veya önlemek!


+ Bizim iş kapsamları yangın geciktirici, yangına dayanıklı sıvı, yangına dayanıklı kaplamalar, hava koşullarına dayanıklılık boya, ancak sınırlı değil, çözüm, malzeme ve mühendislik hizmetleri sağlayabilir. Yaygın olarak ahşap, kaplama, çelik yapı, tel, pamuk ve keten tekstüre, kauçuk, fiber, yangına dayanıklı kapı, binder, köpük malzeme vb., Hepsi A1 ve B1 seviyesine ulaşır. Özellikle, Zhuoan® NP kafes makromolekül yangın geciktirici, dünya çapında dikkat çekici bir konumda kurulmuştur.


+ Biz üst düzey girişim , satış ağı tüm Çin, Güneydoğu Asya, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri kapsayacak şekilde bizi zorlamaya devam ediyoruz ve yavaş yavaş bizim hızlı ilerlememiz, kalifiye ürünlerimiz ve üstün hizmetlerimiz ile uyumlu olarak yaygın olarak bilineceğiz. Biz ISO9001 ve tüm Çin ulusal testleri ve belgelendirme ve SGS onayı var. Erişim, UL ve diğer uluslararası sertifikalar devam ediyor.


+ Potansiyel ortaklarımız, kaplama üreticisi , bina tasarımı ve mühendislik partisi, tarihi bina koruma şirketi, tel ve tekstiller üreticisi ve benzerlerini kapsamaktadır ancak bunlarla sınırlı değildir . Bu çizgideki genel işbirliklerine içtenlikle ümit ediyoruz ve insanları ve mülkleri korumak için el ele verelim ateşten kurtulun.


İletişim bilgileri
Sichuan Zhuoan New Materials Technology Co., Ltd.

Tel: 86-28-85509614-9:00

Faks: 86-28-87022290

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)